MKS BANK BS Płońsk

Home  ::   Chat  ::   Forum  ::   Księga Gości

Rekord Polski Zuzanny Bronowskiej !!!!!!!!!
Dwa medale, rekord Polski i trzy rekordy klubu wywalczyli zawodnicy MKS Durasan Płońsk podczas Halowych Mistrzostw Polski juniorów i juniorów młodszych, które rozegrano w dniach 8-11.02.2018 roku w Toruniu.

Zuzanna Bronowska została halową mistrzynią i rekordzistką Polski U - 18 w biegu na 600 m.
Zuzanna trenowana przez Roberta Adamskiego podyktowała bardzo mocne tempo, które było zabójcze dla jej rywalek i uzyskała wynik 1.31.51, który jest lepszy od rekordu Polski U - 18.
Drugi medal – brązowy zdobyła Marta Gorczyńska w chodzie na 3000 m U – 20 poprawiając rekord klubu – 15.22.47. Trenerem Marty w klubie jest Zbigniew Majewski, a treningiem specjalistycznym zajmuje się Andrzej Chyliński z Warszawy.
Bardzo korzystnie zaprezentował się Adrian Małecki w biegu na 300 m U-18. W eliminacjach przebiegł ten dystans w czasie 35.76, a w finale zajął 4 miejsce z niewiele gorszym czasem 35.91. Trenerem Adriana jest Marcin Zaborowski.
Rekord klubu i 5 miejsce w pięcioboju U - 20 wywalczyła Beata Faderewska – 3219 pkt. Trenerem klubowym Beaty jest Zbigniew Wiśniewski, a Marek Rzepka trenerem w SMS w Warszawie.

Gratulacje dla wszystkich startujących zawodników!!!!!!