MKS BANK BS Płońsk

Home  ::   Chat  ::   Forum  ::   Księga Gości

Dawid Lis brązowym medalistą Mistrzostw Polski !!!!!
Dawid Lis wywalczył brązowy medal w biegu na 400 m ppł podczas Mistrzostw Polski juniorów, które rozegrano w dniach 27-30.06.2015 roku w Białej Podlaskiej. Zawodnik Robeta Adamskiego przez cały sezon borykał się z kontuzją, a mino to zdobył swój pierwszy medal Mistrzostw Polski.
Bardzo korzystnie zaprezentował się sprinter Jakub Jezierski, który walczył w dwóch finałach A. Zawodnik Zbigniewa Majewskiego w biegu na 100 m zajął pechowe 8 miejsce (kłopoty z blokiem przy starcie) w czasie 11.04 (eliminacje 10.91), a w biegu na 200 m był 6 - 22.04 (eliminacje - 21.91).
W trójskoku wystartowało dwoje zawodników Piotra Kozery. Damian Caban był 15 - 12.93, a Dominika Żołądek - 19 - 9.69
W Ogólnopolskim Systemie Współzawodnictwa Dzieci i Młodzieży zawodnicy wywalczyli 27 punktów.
W mistrzostwach wystartowaliśmy dzięki pomocy finansowej miasta i powiatu.