MKS BANK BS P這雟k

Home  ::   Chat  ::   Forum  ::   Ksi璕a Go軼i

Z這to Adriana J霩efowicza i br您 Katarzyny Szewczak na OOM !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Z這ty i br您owy medal wywalczyli juniorzy m這dsi MKS Durasan P這雟k podczas Og鏊nopolskiej Olimpiady M這dzie篡, kt鏎a odby豉 si w Krakowie.
Z這ty medal i tytu Mistrza Polski w tr鎩skoku wywalczy Adrian J霩efowicz. Zawodnik trenera Piotra Kozery uzyska wynik 14.75.
Br您owy medal w tr鎩skoku z wynikiem 11.63 wywalczy豉 Katarzyna Szewczak. Kasia jest zawodniczk trenera Zbigniewa Majewskiego.
12 miejsce w tr鎩skoku wywalczy Damian Nowicki, kt鏎emu odnowi豉 sie w finale kontuzja. W sobot Damian uzyska podczas eliminacji piaty wynik - 13.72.

Miejsca i punkty podczas OOM :
1. J霩efowicz Adrian 93 - tr鎩skok - 14.75 - 9 pkt.
3. Szewczak Katarzyna 92 - tr鎩skok - 11.63 - 6 pkt.
12. Nowicki Damian 92 - tr鎩skok - 13.15 (el-13.72) - 3 pkt.
13. Szewczak Katarzyna 92 - skok w dal - 5.24 - 2 pkt.
15. 4x100 (Kowalski Mariusz 92, Miko豉jewski Jakub 92, Nowicki Damian 92, Baranowski Szymon 93) - 44.22 - 2 pkt.
18. J霩efowicz Adrian 93 - skok w dal - 6.29 - 1 pkt.

Juniorzy m這dsi wywalczyli 23 punkty do Og鏊nopolskiego Systemu Wsp馧zawodnictwa Dzieci i M這dzie篡.

Gratulacje dla zawodnik闚 i trener闚!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Doda: admin, dnia 26.07.2009, 20:06 komentarze