MKS BANK BS Płońsk

Home  ::   Chat  ::   Forum  ::   Księga Gości

Srebrny medal Miłosza Borowskiego w Mistrzostwach Polski seniorów w biegach przełajowych!!!!!!!!
W dniach 21-22.03.2015 roku w Iławie rozegrano Mistrzostwa Polski juniorów i seniorów w biegach przełajowych. W zawodach wystartowało 4 zawodników naszego klubu: Miłosz Borowski, Daniel Mocek, Adam Białęcki i Damian Wiśniewski. W niedzielę wysoką formę zaprezentował Miłosz Borowski, który w biegu na 4000 m zajął 2 miejsce i został wicemistrzem Polski seniorów.
W sobotę z powodzeniem startowali juniorzy. W biegu na 6000 m juniorów wysokie 15 miejsce zajął Daniel Mocek, a Adam Białęcki był 20 w biegu na 5000 m juniorów młodszych. Pecha w biegu na 3000 m juniorów młodszych miał Damian Wiśniewski, który przez większą część dystansu biegł w jednym bucie. Damian zajął 73 miejsce.
Juniorzy wywalczyli 4 punkty do Ogólnopolskiego Systemu Współzawodnictwa Dzieci i Młodzieży.
Trenerem wszystkich zawodników jest Robert Adamski.

W zawodach wystartowaliśmy dzięki pomocy finansowej Urzędu Miasta i Starostwa Powiatowego w Płońsku.