MKS BANK BS Płońsk

Home  ::   Chat  ::   Forum  ::   Księga Gości

Brązowy medal Jakuba Giżyńskiego w HMP seniorów !!!!!!!!!!!
Podczas Halowych Mistrzostw Polski Seniorów życiowy sukces osiągnął Jakub Giżyński wychowanek MKS Durasan Płońsk. Jakub jestem mieszkańcem Sadkowa (gmina Dzierzążnia) i reprezentuje obecnie barwy AZS-AWF Warszawa, a trenuje z płońskim szkoleniowcem Robertem Adamskim. W spalskich mistrzostwach zdobył brązowy medal w biegu na 60 metrów z czasem 6.77 sek. Wygrał Kamil Kryński z Podlasia Białystok, a drugi był Artur Zaczek z OSS Poznań. W biegu eliminacyjnym Giżyński pobiegł 6.83 sek i plasował się na 5 pozycji, jednak w biegu finałowym po bardzo dobrym starcie z bloku, utrzymał 3 pozycję do samej mety.