MKS BANK BS Płońsk

Home  ::   Chat  ::   Forum  ::   Księga Gości

 
 
   Brązowy medal Jakuba Giżyńskiego w HMP seniorów !!!!!!!!!!!
Podczas Halowych Mistrzostw Polski Seniorów życiowy sukces osiągnął Jakub Giżyński wychowanek MKS Durasan Płońsk. Jakub jestem mieszkańcem Sadkowa (gmina Dzierzążnia) i reprezentuje obecnie barwy AZS-AWF Warszawa, a trenuje z płońskim szkoleniowcem Robertem Adamskim. W spalskich mistrzostwach zdobył brązowy medal w biegu na 60 metrów z czasem 6.77 sek. Wygrał Kamil Kryński z Podlasia Białystok, a drugi był Artur Zaczek z OSS Poznań. W biegu eliminacyjnym Giżyński pobiegł 6.83 sek i plasował się na 5 pozycji, jednak w biegu finałowym po bardzo dobrym starcie z bloku, utrzymał 3 pozycję do samej mety.

komentarz Jakuba:
Jestem bardzo zadowolony z tego medalu, gdyż jest on moim pierwszym w rywalizacji indywidualnej na zawodach tak wysokiej rangi. W biegu finałowym miałem nieco utrudnione zadanie, gdyż musiałem atakować ze skrajnego 7 toru i nie widziałem co dzieje się na najszybszych środkowych torach.

Komentarz trenera:
Cieszę się, że Kuba zdobył w końcu ten medal, gdyż powinno nastąpić to dużo wcześniej, a tylko splot nieszczęśliwych okoliczności nie pozwolił mu na to. Tym bardziej, ze Kuba preferuje ten bardzo krótki bieg. Już w biegu na 100 metrów, co brzmi irracjonalnie brakuje wytrzymałości. Dodatkowym smaczkiem całej sytuacji jest to, że Kuba nie jest w Kadrze Polski,a co za tym idzie nie jest szkolony systemem centralnym. Ale być może teraz to się zmieni.

Dodał: admin, dnia 17.02.2013, 15:34 komentarze


[skomentuj] [wróć do newsów]


::INFO::
Do tego newsa nie dodano jeszcze żadnego komentarza.
[skomentuj]

Powered by PsNews
:: FOTO Galerie ::

copyright by MKS Płońsk @ 2005r.