MKS BANK BS Płońsk

Home  ::   Chat  ::   Forum  ::   Księga Gości

 
 
   GRAND PRIX DURASAN Płońsk w skokach - 27.05.2012
W Grand Prix DURASAN Płońsk w skokach, którego organizatorami byli: MKS DURASAN Płońsk, MCSiR Płońsk i Urząd Miejski w Płońsku wystartowało 63 zawodników i zawodniczek z 20 klubów polskich oraz jeden zawodnik z Danii.
Podczas dobrej pogody(słońce i sprzyjający wiatr) uzyskano wiele bardzo dobrych wyników i we wszystkich konkurencjach uzyskano najlepsze wyniki w Polsce w tym sezonie:
1. Małgorzata Trybańska - AZS - AWF Kraków - trójskok - 13.68
2. Teresa Dobija - AZS Łódź - 6.52
3. Karol Hoffmann - MKS Aleksandrów Łódzki - 16.59
4. Konrad Podgórski - AZS - AWF Biała Podlaska - 7.88 - wiatr +2,5
5. Marcin Starzak - AZS-AWF Biała Podlaska - 7.84

Ponadto duża liczba zawodników i zawodniczek uzyskała rekordy życiowe i minima na Ogólnopolska Olimpiadę Młodzieży i Mistrzostwa Polski juniorów.

Wyniki Grand Prix:
Link do pobrania

Grand Prix odbyło się dzięki sponsorom, którzy ufundowali nagrody dla zawodników w poszczególnych konkurencjach.
Sponsorzy Grand Prix DURASAN w skokach

DURASAN S.A. - Sponsor główny Grand Prix
Firma DURASAN S.A. z Płońska jest w czołówce liderów jako dostawca wyposażenia łazienek pod marką DURASAN. Oferuje wiele, różnorodnych produktów, dlatego każdy znajdzie w ofercie firmy dla siebie coś atrakcyjnego. Dzięki współpracy z kilkuset hurtowniami oraz salonami łazienkowymi, produkty firmy są znane w całej Polsce, a atrakcyjne ceny sprawiają, że na produkty marki DURASAN może sobie pozwolić każdy.
Firma DURASAN S.A. ufundowała kupon podarunkowy w kwocie 5000 zł za ustanowienie rekordu Polski podczas Grand Prix.

Firma ALBET S.C. z Płońska jest producentem kostki brukowej i innych wyrobów betonowych. Posiada najnowocześniejszą w kraju linię technologiczną, dzięki której wytwarza kostkę brukową najwyższej jakości. Firma ALBET produkuje najbardziej znane gatunki kostki brukowej, dostępnej w szerokiej gamie kolorów. Oferujemy również szybki i terminowy transport zakupionych produktów prosto do Klienta.

Bank Spółdzielczy w Płońsku należy do grona największych banków spółdzielczych w Polsce. Bank Spółdzielczy w Płońsku to polski kapitał i bezpieczeństwo. Obecna, bardzo wysoka pozycja – to efekt doświadczenia zdobywanego od 1898 roku, profesjonalnej kadry, nowoczesnego zaplecza technicznego i rozbudowanej sieci placówek.
Bank Spółdzielczy w Płońsku jest bankiem uniwersalnym, obsługującym jednostki samorządu terytorialnego, przedsiębiorców, rolników i osoby fizyczne.

Firma GRYF DIRECT spółka z o.o. z Płońska – Producent książek dla dzieci i różnego rodzaju opakowań.

Firma Usługowo – Handlowa LIBERPOL Andrzej Liberek z siedzibą w Bońkach zajmuje się wykonawstwem instalacji sanitarnych oraz prowadzi sprzedaż artykułów instalacyjnych i elektrycznych

Firma PAWROL Grzegorza Pawlaka z Baboszewa zajmuje się świadczeniem usług transportowych na terenie całego kraju i Unii Europejskiej oraz prowadzi skup zbóż i sprzedaż materiałów budowlanych, węgla i nawozów.
MB Nieruchomości sp. z o.o. z Płońska proponuje szeroką ofertę, od funkcjonalnych mieszkań w budynkach wielorodzinnych, przez domy jednorodzinne w zabudowie szeregowej, po lokale handlowo-usługowe.

Pani Jolanta Mikołajewska

Pan Andrzej Kozera

Firma CENTROMAL z Płońska oferuje szeroką gamę farb, artykuły chemii budowlanej, systemy dociepleń, bogaty wybór narzędzi malarskich renomowanych producentów, jak również karnisze, tapety i panele podłogowe.

Salon Fryzjersko – Kosmetyczny Płońsk ul. Płocka 19 E – prowadzi usługi fryzjersko-kosmetyczne i zajmuje się szkoleniem młodzieży w zakresie fryzjerstwa i kosmetyki.

Firma Jubilerska Hanna Dworakowska z Płońska ufundowała nagrodę dla najlepszego zawodnika Grand Prix za najlepszy wynik punktowy.
Dodał: admin, dnia 28.05.2012, 22:42 komentarze


[skomentuj] [wróć do newsów]

Powered by PsNews
:: FOTO Galerie ::

copyright by MKS Płońsk @ 2005r.