MKS BANK BS Płońsk

Home  ::   Chat  ::   Forum  ::   Księga Gości

Dwa srebrne medale podczas HMPJmł w Spale !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Dwa srebrne medale, dwa czwarte miejsca i rekordy życiowe to dorobek zawodników MKS DURASAN Płońsk podczas Halowych Mistrzostw Polski Juniorów, które rozegrano w Spale w dniach 21-24.01.2010.
Srebrne medale i tytuły halowych wicemistrzów Polski zdobyli: Monika Wiekiera (trener Robert Adamski) w biegu na 300 m - 41.40 i Adrian Józefowicz (trener Piotr Kozera) w trójskoku - 14.09. Wynik Moniki jest rekordem klubu.
Bardzo korzystnie zaprezentowali się pozostali zawodnicy.
4 miejsce w biegu na 600 m rozgrywanym w bardzo wolnym tempie wywalczyła Wioleta Bielska (trener Robert Adamski) z wynikiem 1.45.85
W eliminacjach Wioleta uzyskała najlepszy wynik - 1.37.75, który jest rekordem klubu.
4 miejsce w trójskoku - 13.60 zdobył Szymon Baranowski (trener Piotr Kozera), bijąc rekord życiowy o 52 cm.
9 miejsce w trójskoku - 12.35 wywalczył Piotr Figat (trener Piotr Kozera), a Łukasz Ozdarski (trener Jakub Ogonowski) uplasował się na 19 miejscu w biegu na 300 m - 37.87
W imieniu zawodników i trenerów serdeczne podziękowania dla Firmy DURASAN, dzięki której mogliśmy wystartować w tych Mistrzostwach.

Gratulacje dla zawodników i trenerów !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Dodał: admin, dnia 24.01.2010, 17:00 komentarze