MKS BANK BS Płońsk

Home  ::   Chat  ::   Forum  ::   Księga Gości

Konrad Podgórski młodzieżowym Mistrzem Polski w skoku w dal!!!!!!!!
Złoty medal w skoku w dal wynikiem 7.62 wywalczył Konrad Podgórski podczas młodzieżowych Mistrzostw Polski, które rozegrano w dniach 29-30.08.2009 w Bielsku Białej. Konrad jest wychowankiem naszego klubu, a jego trenerem był Piotr Kozera. Obecnie studiuje w Białej Podlaskiej i reprezentuje AZS-AWF Biała Podlaska.
W mistrzostwach udanie zaprezentowali się także inni nasi wychowankowie. Aleksandra Stasiełuk (obecnie KS Warszawianka) zajęła 7 miejsce w biegu na 100 m - 12.13 i 11 miejsce w biegu na 200 m - 25.06. Piotr Pikus (AZS-AWF Warszawa) wywalczył 7 miejsce w sztafecie 4 x 400 m - 3.17.63. Ola i Piotrek to wychowankowie trenera Zbigniewa Majewskiego.
Podczas Mistrzostw byli zawodnicy MKS Durasan Płońsk wywalczyli 18.75 punkta do Ogólnopolskiego Systemu Współzawodnictwa Dzieci i Młodzieży (Podgórski - 12.5 pkt, Stasiełuk - 5 pkt, Pikus - 1.25 pkt.)
Gratulacje dla zawodników i trenerów!!!!!!!!!!!!
Dodał: admin, dnia 30.08.2009, 18:46 komentarze