MKS BANK BS Płońsk

Home  ::   Chat  ::   Forum  ::   Księga Gości

 
 
   



IX Bieg IV Grand Prix Płońska o Puchar im. Piotra Sękowskiego 23.11.2008
Wyniki IX Biegu IV Grand Prix Płońska o Puchar im. Piotra Sękowskiego na dystansie 5 km rozegranego w Dolinie Płonki w dniu 23.11.2008 r.

1. Marek Dzięgielewski KB im.Piotra Sękowskiego 16'45"
2. Piotr Zakrzewski Płońsk 17'08"
3. Włodzimierz Piechna Promyk Ciechanów 17'46"
4. Andrzej Piechna Promyk Ciechanów 17'53"
5. Szymon Słomczewski KB im.Piotra Sękowskiego 18'17"
6. Jacek Kowalski Promyk Ciechanów 19'07"
7. Remigiusz Fąderski Promyk Ciechanów 19'22"
8. Kamil Więcław MKS Płońsk 19'26"
9. Krzysztof Chludziński MKS Płońsk 19'28"
10. Marcin Kornatowski MKS Płońsk 19'50"
11. Liberadzki Hubert Jogger Nowy Dwór Maz. 20'06"
12. Tomasz Pietrzykowski Jogger Nowy Dwór Maz. 20'17"
13. Jan Opałka KB im. Piotra Sękowskiego 20'31"
14. Robert Chojnacki Jogger Nowy Dwór Maz. 20'52"
15. Damian Słupski Gimnazjum Nowe Miasto 20'58"
16. Bartek Baniak Płońsk 21'07"
17. Zenon Lewandowski Promyk Ciechanów 21'16"
18. Jacek Goszczyński Promyk Ciechanów 21'28"
19. Jacek Baniak KB im. Piotra Sękowskiego 21'38"
20. Roman Przybyłkiewicz Promyk Ciechanów 21'40"
21. Kamil Paczkowski Gimnazjum nr 1 Płońsk 21'48"
22. Witold Tarnowski Promyk Ciechanów 22'08"
23. Paulina Ślusarczyk Jogger Nowy Dwór Maz. 22'12"
24. Katarzyna Baniak MKS Płońsk 22'38"
25. Marian Kościelniak Jogger Nowy Dwór Maz. 22'46"
26. Dariusz Racinowski Kb im.Piotra Sękowskiego 23'57"
27. Andrzej Świercz Płońsk 24'33"
28. Łukasz Barczak MKS Płońsk 24'50"
29. Damian Wiekiera MKS Płońsk 24'51"
30. Zdzisław Zarzycki Jogger Nowy Dwór Maz. 24'59"
31. Monika Wiekiera MKS Płońsk 26'59"
32. Sandra Ordońska Jogger Nowy Dwór Maz. 27'20"
33. Ewelina Ślusarczyk Jogger Nowy Dwór Maz. 27'37"
34. Justyna Szymańska Płońsk 28'02"
35. Wiesław Szymański Płońsk 28'02"
36. Michał Jaszczur KB im. Piotra Sękowskiego 28'02"
37. Krystian Jobski Gimnazjum nr 1 Płońsk 28'24"
38. Jan Rogowski KB im.Piotra Sękowskiego 28'25"
39. Henryk Ciarka KB im. Piotra Sękowskiego 28'35"
40. Ilona Kowalska Promyk Ciechanów 29'27"
41. Daniel Stempiń Przasnysz 32'19"
42. Tadeusz Środkowski Promyk Ciechanów / Malewo 33'04"
43. Renata Stempiń Przasnysz 38'28"
44. Wojciech Kowalski Promyk Ciechanów 38'29"
45. Dariusz Stempiń Przasnysz 38'30"
Po biegu gorąca herbata i ciasteczka .
Ostatni X Bieg IV cyklu GP połączony z zakończeniem i wręczeniem
pucharków zwycięzcom w klasyfikacji open oraz w kategoriach wiekowych
planowany jest na 7.12.2008 r na godz. 12.00.
Serdecznie zapraszamy
Dodał: admin, dnia 23.11.2008, 20:07 komentarze


[skomentuj] [wróć do newsów]

Powered by PsNews
:: FOTO Galerie ::

copyright by MKS Płońsk @ 2005r.