|
IX Bieg im. Piotra Sękowskiego - Płońsk 07.10.2007 |
7 września rozegrano w Płońsku IX Ogólnopolski Bieg Uliczny na 6000 m, poświecony pamięci Piotra Sękowskiego i Sławka Adamskiego. Przed biegiem głównym złożono wiązanki kwiatów na grobach Piotra Sękowskiego i Sławka Adamskiego. Wyniki biegu są dostępne w dziale "wyniki" lub na końcu newsa.
Wyniki biegu głównego mężczyzn (6km): 1. Kamiński Artur - Proboszczewice - 20.09 2. Makowski Michał - MKS Płońsk - 20.12 3. Zakrzewski Piotr - MKS Płońsk ( ZS Nr 1 Płońsk) - 20.14
Wyniki biegu mężczyzn do lat 19 (6 km): 1. Więcław Kamil - MKS Płońsk ( ZS Nr 1 Płońsk) - 20.15 2. Rybacki Grzegorz - MKS Płońsk ( ZS Nr 1 Płońsk) - 20.51 3. Baniak Bartłomiej - MKS Płońsk ( ZS Nr 1 Płońsk) - 22.03
Wyniki biegu mężczyzn powyżej 20 lat (6 km): 1. Baniak Jacek - KB im. Piotra Sękowskiego - 23.36 2. Andryszczyk Andrzej - GOSiR Teresin - 23.56 3. Zalewski Krzysztof - Nasielsk - 25.38
Wyniki biegu głównego kobiet (6km): 1. Rybacka Ewelina - MKS Płońsk (Gimnazjum Baboszewo) - 27.14 2. Pomianowska Ewelina - MKS Płońsk (Gimnazjum Baboszewo) - 28.38 3. Baniak Katarzyna - MKS Płońsk (Gimnazjum Nr 1 Płońsk) - 29.53
Wyniki biegu kobiet do 19 lat (6km): 1. Sikorska Monika - MKS Płońsk (Gimnazjum Sochocin) - 35.27 2. Brzezińska Marta - MKS Płońsk (Gimnazjum Nr 1 Płońsk) - 35.43 3. Wiekiera Monika - MKS Płońsk (Gimnazjum Nr 1 Płońsk) - 35.44
Wyniki biegów dla szkół podstawowych:
Klasy O dziewczęta (100 m): 1. Rybacka Dominika - Baboszewo
Klasy 0 chłopcy (100m): 1. Bujakowski Mateusz - Przedszkole Nr 3
Klasy 1 dziewczęta (200m): 1. Krokwa Julita - SP Dzierzążnia 2. Żochowska Julia - SP 2 Płońsk 3. Świderska Małgorzata - SP Dzierzążnia
Klasy 1 chłopcy (200m) : 1. Wierzchowski Mateusz - SP 2 Płońsk 2. Czereśniowski Michał - SP Dzierzążnia
Klasy 2 dziewczeta (300m): 1. Jasińska Anna - SP 2 Płońsk
Klasy 2 chłopcy (300m): 1. Kopycki Daniel - SP 2 Płońsk 2. Malinowski Sebastian - SP Dzierzążnia
Klasy 3 dziewczęta (400m): 1. Malinowska Joanna - SP Dzierzążnia 2. Kozłowska Ola - SP Dzierzążnia
Klasy 3 chłopcy (400m): 1. Zalewski Szymon - SP Nasielsk 2. Rokitnicki Dominik - SP Dzierzążnia 3. Świderski Paweł - SP Dzierzążnia
Klasy 4 dziewczęta (500m): 1. Jasińska Marlena - SP 2 Płońsk 2. Osica Monika - SP 3 Płońsk 3. Kucharska Klaudia - SP 2 Płońsk
Klasy 4 chłopcy (500m): 1. Kamiński Konrad - SP 2 Płońsk 2. Kaliściak Karol - SP 2 Płońsk 3. Jaworski Dawid - SP 2 Płońsk
Klasy 5-6 dziewczeta (600m): 1. Kucharzak Monika - SP Nowe Miasto 2. Kierska Joanna - SP Dzierzążnia 3. Błaszczyk Paulina - SP 3 Płońsk
Klasy 5-6 chłopcy (600m): 1. Popławski Rafał - SP 2 Płońsk 2. Cieśluk Aleks - SP 2 Płońsk 3. Paczkowski Kamil - SP 2 Płońsk
Wyniki biegów dla szkół gimnazjalnych:
Klasy 1-2 dziewczęta (2000m): 1. Bielska Wioleta - MKS Płońsk (Gimnazjum Dzierzążnia) 2. Waśko Aneta - MKS Płońsk (Gimnazjum Naruszewo) 3. Ciosek Izabela - MKS Płońsk (Gimnazjum Nr 1 Płońsk)
Klasy 1-2 chłopcy (2000m): 1. Kornatowski Marcin - MKS Płońsk (Gimnazjum Dzierzążnia) 2. Słupski Damian - Gimnazjum Nowe Miasto 3. Paliński Rafał - Gimnazjum Teresin
Klasy 3 gimnazjum- 1 ponadgimnazjalna dziewczęta (2000 m): 1. Sikorska Monika - MKS Płońsk (Gimnazjum Sochocin) 2. Baniak Katarzyna - MKS Płońsk (Gimnazjum Nr 1 Płońsk)
Klasy 3 gimnazjum- 1 ponadgimnazjalna chłopcy (2000 m) - memoriał Sławka Adamskiego: 1. Głos Tomasz - MKS Płońsk (ZS Nr 1 Płońsk) 2. Chludzinski Krzysztof - MKS Płońsk (I LO Płońsk) 3. Kazimierski Patryk - GOSiR Teresin
Wyniki IX Biegu im. Piotra Sękowskiego: Link do pobrania |
Dodał: admin, dnia 07.10.2007, 17:37 |
komentarze |
[skomentuj] [wróć do newsów] Powered by PsNews
|
|
:: FOTO Galerie ::
|