|
Indywidualne Mistrzostwa Płońska w biegach przełajowych - 15.03.2006 |
W dolinie Płonki rozegrano Mistrzostwa Płońska w biegach przełajowych, które były ostatnim sprawdzianem przed Mistrzostwami Powiatu. W zawodach wystartowali uczniowie wszystkich płońskich szkół.
Wyniki zawodów :
Mistrzostwa Płońska w biegach przełajowych –15.03.2006
SZKOŁY PODSTAWOWE
Dziewczęta – rocznik 1995 i młodsi
1. Kube Marta SP 2 2. Szurmak Emanuela SP 2 3. Konopka Julita SP 2 4. Możdżonek Magdalena SP 2 5. Gościniak Anna SP 2 6. Popławska Weronika SP 2 7. Oracka Paulina SP 2 8. Podniesińska Magdalena SP 2 9. Kowalska Aleksandra SP 2
Chłopcy – rocznik 1995 i młodsi 1. Gołaszewski Michał SP 2 2. Grabowski Mateusz SP 3 3. Bąk Michał SP 3 4. Gralewski Maciej SP 2 5. Kamiński Krystian SP 3 6. Jaroszewski Piotr SP 2 7. Kamaszewski Mateusz SP 3 8. Klik Jędrzej SP 2 9. Paczkowski Piotr SP 2 10. Marcin Żołądek SP 2 11. Ziółkowski Konrad SP 3 12. Jóźwiak Filip SP 2 13. Jobski Mateusz SP 2 14. Paczkowski Kamil SP 2 15. Drogosz Dawid SP 2 16. Bieńkowski Mateusz SP 3 17. Bujakowski Dawid SP 3 18. Szczech Hubert SP 2 19. Zając Adam SP 2 20. Słodownik Grzegorz SP 2 21. Przedpełski Karol SP 3 22. Orłowski Maciej SP 3 23. Dolecki Sebastian SP 2 24. Skwarski Damian SP 2 25. Walter Daniel SP 2 26. Gasecki Daniel SP 2
Dziewczęta – rocznik 1994
1. Raćkowska Julita SP 2 2. Hadji Miriam SP 2 3. Giżeńska Katarzyna SP 3 4. Wiekiera Monika SP 2 5. Gburzyńska Justyna SP 2 6. Brzezińska Marta SP 2 7. Gocalińska Paulina SP 2 8. Gralewicz Karolina SP 2 9. Piotrowska Jolanta SP 3 10. Kunisiewicz Justyna SP 2 11. Marzęcka Milena SP 2 12. Wolert Magdalena SP 3 13. Budek Milena SP 3 14. Załęcka Paulina SP 3
Chłopcy –rocznik – 1994
1. Bartkowski Dominik SP 3 2. Jeziak Jacek SP 2 3. Sztark Mateusz SP 2 4. Tomaszewski Adam SP 2 5. Biliński Michał SP 2 6. Chyliński Rafał SP 2
Dziewczęta – rocznik - 1993
1. Aleksandrowska Ewelina SP 2 2. Pałac Anna SP 2 3. Ciosek Iza SP 2 4. Sękowska Eliza SP 2
Chłopcy - rocznik -1993
1. Rydzewski Sebastian SP 2 2. Tomaszewski Maciej SP 2 3. Olszewski Adrian SP 2 4. Rębiński Patryk SP 2 5. Nowicki Konrad SP 3 6. Wiśniewski Patryk SP 3 7. Szymankiewicz Damian SP 2 8. Kopczyński Mateusz SP 3 9. Racocki Damian SP 2 10. Nowicki Konrad SP 2 11. Wójciak Piotr SP 3 12. Ropelewski Kamil SP 2 13. Lisiński Maciej SP 3 14. Federczyk Łukasz SP 2 15. Matusiak Jarosław SP 2 16. Gołaszewski Kamil SP 3 17. Trukawka Adrian SP 3 18. Sajnog Adam SP 3
GIMNAZJA
Dzie wczęta – 1992 – 800 m
1. Hadji Jagoda G 1 Płońsk 2. Tomecka Katarzyna G 2 Płońsk 3. Baniak Katarzyna G 1 Płońsk
Dziewczęta – 1991– 800 m
1. Ryzińska Natalia G 1 Płońsk 2. Wójcik Alicja PGP Płońsk 3. Kretkiewicz Agnieszka G 1 Płońsk 4. Baranowska Dorota G 1 Płońsk 5. Kamińska Natalia G 1 Płońsk 6. Budziszewska Agnieszka G 1 Płońsk
Dziewczęta – 1990 – 800 m
1. Chmielewska Justyna G1 Płońsk 2. Antosik Katarzyna G2 Płońsk 3. Piotrowska Wioletta G 1 Płońsk
Chłopcy– 1992 – 1500 m
1. Nowicki Damian G1 Płońsk 2. Popłonkowski Janusz PGP Płońsk 3. Biernacki Jarosław G 1 Płońsk 4. Mikitiuk Szymon G 1 Płońsk 5. Oracki Mateusz G 1 Płońsk 6. Wychucki Adam G 1 Płońsk 7. Sokal Łukasz PGP Płońsk 8. Szcześniak Adrian G 1 Płońsk 9. Kuciński Dominik G 2 Płońsk 10. Kozłowski Mateusz G 2 Płońsk 11. Zawadzki Jacek G 2 Płońsk 12. Bielski Hubert G 1 Płońsk
Chłopcy – 1991 - 1500m
1. Głos Tomasz G 1 Płońsk 2. Machnacki Jarosław G 1 Płońsk 3. Kociński Adrian G 2 Płońsk 4. Jakubowski Piotr PGP Płońsk 5. Zasoński Łukasz G 2 Płońsk 6. Boruta Kamil G 2 Płońsk 7. Decyk Hubert G 2 Płońsk 8. Barczak Łukasz G 1 Płońsk 9. Kątniak Krzysztof G 1 Płońsk 10. Stańczak Marcin G 2 Płońsk 11. Sobecki Paweł G 1 Płońsk 12. Urbański Mateusz G 1 Płońsk
Chłopcy – 1990- 1500m
1. Cieszewski Dawid G 1 Płońsk 2. Więcław Kamil G 1 Płońsk 3. Baniak Bartek G 1 Płońsk 4. Kaniuk Filip PGP Płońsk 5. Wyszyński Mateusz PGP Płońsk 6. Budek Leszek G 2 Płońsk 7. Armijak Mateusz G 1 Płońsk 8. Falęcki Piotr PGP Płońsk 9. Majchrzak Daniel PGP Płońsk 10. Jeziak Paweł G 2 Płońsk 11. Załęski Przemek G 2 Płońsk 12. Szulant Paweł G 1 Płońsk 13. Woliński Radosław G 1 Płońsk 14. Krzeminski Łukasz G 2 Płońsk 15. Paczkowski Gracjan G 1 Płońsk
SZKOŁY PONADGIMNAZJALNE
Dziewczęta – 1989-87 – 800m
1. Pikora Ilona ZSO Płońsk 2. Szczycińska Paulina ZS 2 PŁońsk 3. Sobczyńska Ewa ZS 2 Płońsk 4. Jaroszewska Madgalena ZS 1 Płońsk 5. Bielska Emilia ZS 2 Płońsk
Chłopcy 1989/87 – 1500m
1. Słomczewski Szymon ZS 1 Płońsk 2. Rosmanowski Rafał ZS1Płońsk 3. Tyszkiewicz Rafał ZS 1 PŁońsk 4. Cichocki Kamil ZS 2 PŁońsk 5. Łyszczarz Łukasz ZS 2Płońsk 6. Nowakowski Łukasz ZS 1 Płońsk 7. Kujawski Piotr ZS 2 Płońsk 8. Koniec Sławomir ZS 2 Płońsk 9. Krajewski Marek ZS1Płońsk 10. Kędzierski Adam ZS1 Płońsk 11. Rymus Tomasz ZS 1 Płońsk 12. Olejniczak Rafał ZS 1 Płońsk 13. Chwiłoc-Fiłoc Łukasz ZS1Płońsk 14. Zakrzewski Paweł ZS1 Płońsk 15. Kornatowski Paweł ZS 1 Płońsk 16. Gorlewski Rafał ZS 1 Płońsk 17. Kokosza Łukasz ZS1Płońsk
|
Dodał: admin, dnia 15.03.2006, 20:29 |
komentarze |
[skomentuj] [wróć do newsów] Powered by PsNews
|
|
:: FOTO Galerie ::
|